1946 | L. O'Reilly | Mosman Park | 1971 | A. Jefferies | Floreat | 1996 | G. Newman | Collegians Old Scotch |
1947 | R. McDonald | East Fremantle | 1972 | B. Keily | North Beach | 1997 | S. Hall | Bassendean |
1948 | L. Dvorak V. Davis |
C.B.C Old Boys - Western | 1973 | V. Di Carlo | Scarborough | 1998 | A. McPhee | Nollamara |
1949 | S. Hales A. Gregson |
Claremont Nedlands - Western Maylands - Eastern |
1974 | B. Hurrel | Melville | 1999 | S. Hall | Bassendean |
1950 | S. Hales J. Candlev |
Claremont Nedlands - Western Maylands - B2 |
1975 | J. De Luca | Marist | 2000 | C. Stone | Nollamara |
1951 | M. Nanovich E. Kilmurry |
Osborne Park - B1 Southern Districts - B2 |
1976 | P. Grosser | North Fremantle | 2001 | M. Black | Wanneroo |
1952 | E. Brunton E. Bowyer |
Commenwealth Bank - B1 Swanbourne Cottesloe - B2 |
1977 | N. Kirk | Floreat | 2002 | T. Cooper | Wesley Curtin |
1953 | R. O'Kely I. Caport |
Osborne Park - B1 Bayswater - B2 |
1978 | R. Pearson | Nedlands STC | 2003 | T. Cooper R. Thomson |
Wesley Curtin Scarborough |
1954 | R. O'Kely K. Armstrong E. Chester |
Osborne Park - B1 T.T.C Fremantle - B2 |
1979 | G. Maslin | Floreat Marist | 2004 | G. Hicks D. Young |
Mt Lawley Bassendean |
1955 | R. Wearne J. McLinden |
Midland Junction - B1 Fremantle - B2 |
1980 | P. Webb | Swanborne | 2005 | T. Cooper R. Croxford D. St Quintin |
Wesley Curtin Scarborough Wesley Curtin |
1956 | R. O'Kely E. McIntosh |
Osborne Park - B1 Palmyra - B2 |
1981 | L. Collier | Morley | 2006 | Y. Dixon | Bassendean |
1957 | C. Letterick | West Perth | 1982 | R. Cronan | C.B.C | 2007 | G. Boudville | West Coast Cowan |
1958 | M. Simms | Midland Junction - A Res | 1983 | S. Bombardieri | Mt Hawthorn West Perth | 2008 | B. Robertson | Mt Lawley |
1959 | S. Aggers | University - A Res | 1984 | D. Herrington | North Fremantle | 2009 | S. Beros | Mt Lawley |
1960 | D. Hoare | Old Louisians - A Res | 1985 | B. McGuire | Morley | 2010 | B. White | Maddington |
1961 | R. Ward | East Fremantle/Palmyra A Res | 1986 | M. McNee | W.A.I.T | 2011 | S. Bongiovanni | Kalamunda |
1962 | G. Bevan | Nedlands/Claremont | 1987 | P. Hurst | C.B.C | 2012 | A. Piccoli | Wembley |
1963 | D. Nickel | Hilton Park | 1988 | H. Hayward | Maylands | 2013 | G. Boudville | West Coast Cowan |
1964 | T. Wright M. Butcher |
Mt Hawthorn T.T.C |
1989 | H. Hayward | Maylands | 2014 | B. Noakes | Wembley |
1965 | G.McKenzie | Hilton Park | 1990 | A. Rottigne | Osborne Districts | 2015 | A. Sweet | Stirling |
1966 | G.McKenzie | Hilton Park | 1991 | M. Lewis | Bayswater | 2016 | D. McKinlay | Mt Lawley |
1967 | G.McKenzie | Hilton Park | 1992 | D. Newby | Bassendean | 2017 | A. Vawser | Hamersley Carine |
1968 | W. Tidy | Wembley | 1993 | N. Rogers | C.B.C | 2018 | A. Fisher | Kingsley |
1969 | I. Allnutt | Collegians Old Scotch | 1994 | S. Crole | C.B.C | 2019 | T. Skilton | Whitford |
1970 | P. Farmers | S.T.C | 1995 | A. Matson | Swan Athletic |